O společnosti

ENVIRONMENT COMMERCE CZ, s.r.o. vznikla v roce 1990 jako typicky inženýrsko-dodavatelský privátní subjekt působící ve vodohospodářském odvětví. Navázala na pozitivní trendy výzkumu a vývoje v čistírenství, jejichž začátky mají kořeny ve VÚV TGM v Praze, jehož výzkumnou část zprivatizovala. ENVIRONMENT COMMERCE CZ, s.r.o. je již více neż 25 let dodavatelem čistíren odpadních vod v ČR i na světových trzích.

Hlavními předměty činnosti společnosti ENVIRONMENT COMMERCE CZ, s.r.o. je vlastní výzkum, vývoj, projektování a komplexní stavebně technologické dodávky nové generace integrovaných a kombinovaných čistíren odpadních vod harmonizujících s okolím a přírodou. Společnost má vlastní patentově chráněné technologie a připravuje nové patentové přihlášky.

Společnost je řízena týmem profesionálních pracovníků s dlouholetou praxí a zkušenostmi ve vodohospodářství a environmentálním engineeringu. Ve výrobním závodu pracují zaměstnanci se všemi nezbytnými certifikacemi pro svařování plastů a nerezu a montážních postupů. Mnoho ze zaměstnanců je u firmy více než 10 let a pravidelně se účastní montáží našich technologií i v zahraničí.

Firma je díky efektivnímu systému řízení je schopna velmi flexibilně reagovat na poptávky a předkládat i nekonvenční inovativní řešení dle požadavků zákazníka. Společnost spolupracuje s řadou významných dodavatelů a stavebních společností. 

Certifikce:

Společnost je od roku 2004 Certifikována společností Lloyd's Register Quality Assurance a podlehá pravidelným ročním auditům.

Právní forma společnosti:

Společnost s ručením omezeným

Předmět podnikání:

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, provádění staveb, jejich změn a odstraňování

výroba plastových výrobků a pryžových výrobků

provozování vodovodů a kanalizací

výroba plastových výrobků a pryžových výrobků

provádění staveb, jejich změn a odstraňování


Statutární orgán: Ing. IVAN BIDENKO, CSc., 

Sídlo společnosti: Budova ENVIRONMENT BUILDING  v Papírenské ulici č. 6b


Hlavními výhodami řešení ENVIROTECH: 

  • Výrazně nižší investiční a provozní náklady
  • Rychlost výstavby
  • Obchodní zastoupení a spolupráce v zahraničí
  • Schopnost "vyprojektovat ČOV na míru" požadavkům zákazníka pro komunální i průmyslové ČOV
  • Schopnost nabídnout vedle standardních funkcí ČOV přidanou hodnotu např. kombinaci čištění odpadních vod s dodatečnými ekologickými, estetickými (skleník, popř. Vertikální farma) či praktickými (minimální nárok na území) prvky.· Vlastní patentované technologie na základě vlastního výzkumu a vývoje.

  • Díky zpracování široké škály modelových projektů pro čistírny od 2000 do 500.000 ekvivalentních obyvatel je schopna zpracovat ideový návrh během několika dní a technologický projekt do 2 - 5 týdnů.
  •  Zásadně snižují zábor půdy oproti konkurenčním projektům a to až o dvě třetiny celkové plochy.

  • Výrazně snižují termín výstavby v některých případech až o několik měsíců.· Vzhledem k použití moderních informačních systémů, umožňuje komplexní řízení čistírny přes průmyslovou automatizaci postavenou na totální integraci řízení na bázi průmyslové wifi a možnosti supervisor zásáhu do řízení i vzdáleně.
  • Společnost neustále vyvíjí nová řešení a technologiepro Smart cities.
  • Společnost je flexibilně schopna zorganizovat díky vlastnímu zázemí a marketingovému útvaru prezentaci kdekoliv na světě do sedmi dnů a to ve čtyřech světových jazycích.